WorkShow – Branżowe Targi Pracy na UŁ

Szukasz pracy, staży, praktyk w zawodzie? Koniecznie weź udział w WorkShow – Branżowych Targach Pracy na Twoim Wydziale! To jedyne kameralne targi pracy, gdzie spotkasz rekruterów szukających pracowników dokładnie z Twoim wykształceniem.

W tym roku będą z nami takie firmy jak: Adaptive, Fujitsu, Germanicus, Nordea, Phillips, Rossmann i iTechArt. Poza możliwością rozmowy z przedstawicielami firm, na miejscu będzie dostępna również specjalna „Strefa doradztwa”, gdzie profesjonalni doradcy zawodowi Biura Karier pomogą w zakresie sporządzenia dokumentów aplikacyjnych oraz w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Tegoroczna edycja Branżowych Targów Pracy na Wydziale Filologicznym UŁ odbędzie się 7 kwietnia.

Szczegółowe informacje na tej stronie.